Sık Sorulanlar

Web sitemiz üzerinden kaydolarak , aktif olan müzayedelere katılım sağlayabilir teklif verebilirsiniz.

İlgili eser ve ürün açık arttırmasında ürünün alt kısmında yer alan mezat geçmesi sekmesi üzerinden eserler için verilen güncel teklifleri takip edebilirsiniz. Bir ürüne teklif verdiğinizde eğer başka bir kullanıcı sizden daha yüksek bir teklif verdiyse anlık mail olarak bildirimlerini alabilirsiniz.

Teklif verdiğiniz veya kazandığınız açık arttırmalara hesabım-kazandığım müzayedeler sekmeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kazandığınız müzayedelerde oluşturduğunuz kullanıcı hesabı e-mailine anlık olarak açık arttırmayı kazandığınız bildirimi iletilecek olup ister e-mail üzerindeki bağlantıya tıklayarak ister web sitemizde yer alan hesabım kısmından kazandığınız müzayedeleri görüntüleyip ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kazanılan müzayedelerde ürünlerin ödemesi müzayede bitiş tarihini takip eden ilk 5 iş günü içinde ödenmesi gerekir.

Ödenmeyen ürünler müzayede bitiş tarihinden itibaren 30 takvim günü boyunca depoda tutulacaktır. Günlük depo ücreti 30 TL + KDV’dir. 30 gün geçtikten sonra müzayede ürününü kazanan kişi ilgili ürünle ilgili haklarından feragat etmiş ve depo ücretini ödemeyi kabul etmiş sayılacaktır.

Satılan eserin teslim yeri firmamız adresidir. Alıcının isteği ve sorumluluğu altında nakliye ve sigorta masrafları alıcı tarafından ödenmesi suretiyle, bildirdiği yurtiçi veya yurtdışı lojistik kuruluşu görevlendirilebilir.

Alıcı, müzayedede satın aldığı eserin bedeliyle birlikte eseri kazandığı fiyat üzerinden ek olarak %5 Müzayede Komisyonu ve %18 Kdv öder. %18 KDV sini ve komisyon ücretinin KDV sini satıştan sonraki 7 gün içinde peşin olarak ödemek zorundadır. Fatura bedelinin tamamını ödemezse mal alıcıya teslim edilmemektedir.

(Eser Ücreti + %5 Komisyon Ücreti + %18 Kdv+ (Kdv*Komisyon Ücreti))

kapat
Aradığınız ürünleri görmek için yazmaya başlayın.

Alışveriş kartı

kapat

oturum aç

kapat

Sidebar Scroll To Top
Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.